Pozycjonowanie Katowice

O pozycji stron internetowych w Google decyduje złożony algorytm, który ocenia trafność i jakość strony www dla danego zapytania. Algorytm wyszukiwarki ewoluował z biegiem czasu i wciąż się zmienia, aby nadążać za wymaganiami użytkowników.

Agencje SEO w tym te z Katowic, muszą być na bieżąco ze zmianami wprowadzanymi w Google, aby utrzymać wysoką pozycję witryn klientów.

Jesteś ciekawy, jak robimy SEO w Katowicach? Przeczytaj dokładnie ten wpis i zostań naszym klientem.

Pozycjonowanie Katowice

Pozycjonowanie Lokalne Katowice

Prowadzisz biznes usługowy w Katowicach? Ale o Twojej firmie wiedzą tylko nieliczni? Jak to zmienić?

Postaw na dobrą stronę internetową oraz pozycjonowanie lokalne, które pozwoli pokazać się całej okolicy. Pozycjonowanie regionalne, to usługa, która sprawdza się dla klientów świadczących usługi w małym obrębie, zwykle miasta. Ma to na celu zyskać jak największą ilość klientów, którzy wpisują w Google branżowe frazy kluczowe tj. pozycjonowanie Katowice, fryzjer Katowice, a nawet samo pozycjonowanie czy fryzjer.

Google lokalizuje położenie użytkownika dzięki danym GPS czy lokalizacją generowaną z IP, następnie frazy ogólne mają filtrowane wyniki w zależności od powyższych danych, co pozwolą zawęzić ilość wyników do wąskiego grona firm z danego regionu.

Pozycjonowanie wizytówki Google

Profil firmy w Google to dodatkowe możliwości pozyskiwania klientów z wyszukiwarki internetowej. Pomyśl tylko ile możesz tracić jeśli nie ma Cię w mapach Google.

Twoi klienci na pewno szukają adresu Twojej firmy. Jeśli korzystasz z wizytówki Google, można od razu wyznaczyć trasę dojazdu, zobaczyć oceny i komentarze. Sprawdzić jak wygląda siedziba dzięki zdjęciom dodanym do profilu firmy.

 

Wizytówka Google to dodatkowe miejsce w wyszukiwarce. Po wyszukaniu frazy w Google (frazy ważnej marketingowo dla Twojej firmy) masz szansę pojawić się w wynikach:

  • wynikach organicznych - gdzie każda strona rywalizuje ze sobą na podstawie treści,
  • wynikach płatnych - czyli Google Ads,
  • wynikach roszerzonych to tak zwana pozycja zero, mapka z oznaczoną siedzibą firmy, grafiki dopasowane tematycznie do zapytania.

Pozycjonowanie stron Agencja SEO

Skorzystaj z naszej oferty

SEO / SEM / WEBDesign

Pozycjonowanie Sklepów Katowice

Jak zadbać o e-commerce (sklep internetowy), aby był rentowny? Gdzie szukać klientów na produkty Twojego sklepu internetowego? Sprawdź sam, co możesz zrobić dla swojego internetowego biznesu.

Po pierwsze, stabilne zyski sklepu zależą od tego jak dużo czasu/pieniędzy poświęcisz na jego reklamę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Katowicach wymaga czasu. Po pierwsze zbudowanie odpowiedniej architektury kategorii sklepu, następnie trafne uzupełnienie kategorii i produktów treścią, którą szukają użytkownicy.

W naszej firmie wszystkie działania opieramy o statystyki. Nie wróżymy z kart czy fusów, sprawdzamy dane w:

  • Google Trends, Keyword Planner
  • czy doskonałych polskich aplikacjach SEM jak Senuto czy SurferSEO.

Niezwykle ważne jest to, jaką strategię pozycjonowania sklepu internetowego przyjmie Twoja agencja SEO z Katowic.

Poprawne wytypowanie fraz kluczowych, rozmieszczenie ich na stronie i standardowe linkowanie to droga do sukcesu SEO, ale tylko jeśli będzie wykonana zgodnie z instrukcjami.

Pozycjonowanie long tail Katowice

Pozycjonowanie długiego ogona fraz kluczowych, jest zaprzeczeniem bardzo dobrej metody Pareto 80/20, która mówi o tym, że 80% przychodu dostarcza 20% produktów.

Pozycjonowanie długi ogon ma na celu znalezienie takich fraz kluczowych, które:

  1. Są niszowe i dzięki temu łatwiej przebić się na czołowe miejsca w wyszukiwarce internetowej.
  2. Zaspokajają potrzeby bardzo wąskiego grona odbiorców, ale za to są skuteczne w sprzedaży.
Pozycjonowanie long tail Katowice

Startegia pozycjonowania (SEO) long tail jest celowana w odbiorców, którzy są najbardziej zdecydowani na zakup produktu, a pomija tych, którzy nie znają konkretów o danym produkcie. Przykład:

- fraza szukana buty air max 331 czarne - jest to konkretny model produktu, klient wie o produkcie wszystko, co jest potrzebne do zakupu tj. producenta, model, a nawet kolor wiec jeśli jest dostępny rozmiar i sklep wzbudzi zaufanie transakcyjne jest wysoka szansa na konwersję użytkownika.

- fraza szukana buty nike - użytkownik Google, nie jest zdecydowany i szuka czegoś co mu się spodoba w wyszukiwarce. Oczywiście ta fraza również może sprzedawać produkty, jednak konkurencja pod taką frazą jest ogromna.

Agencja SEO Katowice

Internet nie ma granic. Podobnie jest z naszymi usługami SEO. Świadczymy nasze usługi z jednego miejsca dla całego świata.

Jeśli chcesz się z nami spotkać, nie ma problemu, zapraszamy do naszego biura bądź my przyjedziemy do Ciebie.

Działania marketingowe to dążenie do idealnej współpracy, która opiera się na znajomości branży klienta, a klient poznaje metody pozycjonowania i dokładnie wie, dlaczego tak postępują nasi pracownicy (pozycjonerzy, copywriterzy czy programiści).

Skuteczność agencji SEO

Naszą skuteczność potwierdzają liczby przedłużanych umów oraz współczynnika ilości fraz kluczowych w TOP10 do wszystkich fraz kluczowych.

Wiele firm zdaje sobie sprawę, że agencje SEO są świetną inwestycją dla ich biznesu i dlatego rośnie zapotrzebowanie na usługi takich agencji.

Istnieje wiele powodów, dla których agencje SEO stały się tak popularne. Po pierwsze, mogą pomóc Twojej witrynie osiągnąć pozycję w pierwszej dziesiątce stron wyników wyszukiwania (SERP). Mają też dostęp do różnych narzędzi, które pomogą Ci pozyskać nowych klientów.

 

Wysokie pozycje to minimum TOP10

Dobra agencja SEO będzie doskonale rozumieć, jak działają wyszukiwarki i będzie w stanie pomóc Ci osiągnąć pozycję w top10. Dobra agencja SEO powinna również być w stanie zapewnić dobre statystyki witryny i pomóc w pozyskiwaniu nowych klientów.

Nie jest łatwo znaleźć się w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki. Dzieje się tak dlatego, że jest wiele firm, które konkurują o to stanowisko.

Skuteczność agencji SEO jest wysoka, jeśli może osiągnąć pozycję w pierwszej dziesiątce dowolnej wyszukiwarki. Muszą mieć dobre statystyki strony i zdobywać nowych klientów.

Jednym z głównych powodów sukcesu agencji SEO jest to, że posiada zespół profesjonalnych ekspertów, którzy wiedzą, jak generować treści, które będą w stanie zapewnić dobre wrażenia klientów.